” Pomożemy Wam w organizacji ślubu i wesela,
a jeśli sobie tego zażyczycie
zorganizujemy dla Was absolutnie wszystko. “

Grupa Ślubna

Jesteśmy grupą profesjonalistów w swoim fachu, którzy świadczą usługi związane ze ślubem i weselem. Znajdziesz wśród nas dj`ów, wodzirejów, wokalistów, muzyków, wedding planerów, fotografów, catering, namioty, fotobudkię, ciężki dym i wszystko to co wiąże się z organizacją ślubu i wesela. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Wedding Planner

O weselach i ślubach wiemy już na prawdę dużo. Jesteśmy czynnymi uczestnikami tych ceremonii, znamy to od podszewki. Przerobiliśmy już setki imprez i przerobiliśmy już wiele różnych scenariuszy. Jesteśmy jednak gotowi na podjęcie nowych wyzwań a żadne wesele nie jest dla nas niemożliwe do wykonania. Możemy zaproponować wiele rozwiązań i dostosować się do wymagań Państwa młodych.

Dj`e

Dj`e od dawna związani z warszawskim rynkiem rozrywkowym. Grali w najbardziej znanych klubach stolicy, bawiąc klubowiczów już od lat 90tych. Każdy z nich ma swój niepowtarzalny styl grania, ale zgodni są w tym, że muzyka jest dla gości. Posiadają w swojej “płytotece” wiele gatunków muzycznych, które doskonale sprawdzają się na różnego rodzaju uroczystościach i eventach. Elastyczni muzycznie, nastawieni na doskonałą zabawę. Nie wiesz co lubią Twoi goście. Spokojnie, Dj`e mają wieloletnie doświadczenie i bogatą biblioteką muzyczną. Na pewno znajdą piosenki, przy których będziecie się świetnie bawić. Za każdym razem na weselu dopasowują repertuar do gustów gości. Grają utwory z lat 70, 80, 90, latino, rock and roll aż do współczesnych przebojów prezentowane przez stacje radiowe. W swoich setach łączą ze sobą aktualne, dominujące na top listach hity z kawałkami sprzed kilku lat, co sprawia że na parkiecie bawią się świetnie zarówno młodzi i jak i starsi goście.

Wodzireje

Kim jest Wodzirej? Wiele zdradza już sama nazwa. Pochodzi od znanego od dawna zwrotu „wodzić rej”, który oznacza przewodzenie i właśnie to robi dobry wodzirej – przewodzi imprezie. Nie należy jednak przypisywać mu uczestniczenia tylko w zabawach weselnych, choć z pewnością na imprezy okolicznościowe jest zapraszany bardzo często. Może nadawać ton także eventom firmowym czy piknikom pracowniczym.

Głównym zadaniem Wodzireja jest dbanie o dobrą zabawę podczas wydarzenia. To on podrywa gości do tańca, aranżuje różnego rodzaju zabawy, a także a podczas wesela prowadzi oczepiny. Prawdziwy profesjonalista nie tylko zachęca sam stojąc z boku, on także bierze udział w zabawie i własnym przykładem pociąga innych do uczestniczenia. Co ważne – dobry wodzirej nigdy nie zmusza ludzi do zabawy. On zachęca, stwarza odpowiednią atmosferę i możliwości do świetnej zabawy, ale nigdy nie zmusza.
Wodzirej z prawdziwego zdarzenia to dusza towarzystwa, człowiek otwarty i chętnie poznający innych ludzi, a zarazem posiadający ogromne pokłady kreatywności. Jednocześnie jest osobą o wybitnie wysokiej kulturze osobistej, która dobrze zna savoir vivre. Właśnie dzięki niemu wydarzenie w fantastyczny sposób łączy w sobie elegancję z zabawą. Do jego najważniejszych zadań podczas imprezy weselnej czy firmowej należy:

zapowiadanie kolejnych części uroczystości (w taktowny sposób zaprosi do stołów na ciepły posiłek, zachęci do powrotu na pakiet lub rozpocznie oczepiny),
inicjowanie i uczestniczenie w zabawach,
nauka prostych tańców integracyjnych,
integrowanie rodzin oraz gości weselnych

Do jego zadań należy także dopilnowanie mnóstwa drobnych szczegółów, o które nie musi się już martwić Młoda Para. Wodzirej wskaże gościom miejsca przy stołach, zasygnalizuje fotografowi bądź kamerzyście najważniejsze momenty imprezy (które należy uwiecznić na zdjęciach lub nagraniach), dopilnuje harmonogramu menu. Dobry wodzirej ma tak wiele obowiązków, że nie zajmuje się oprawą muzyczną i dlatego najczęściej współpracuje z DJ’em .

Artyści

W naszym portfolio znajdują się również muzycy i wokaliści, którzy uświetnią swoim występem każdą uroczystość czy event. Są również instrumentaliści: skrzypaczki, wiolonczelistki, saksofoniści, perkusiści i wielu innych, którzy mogą grać samodzielnie oraz w duecie z djem lub djem i wokalistami.

arkadiusz wrzesień artyści na wesele dj czy zespół dj na wesele dj na wesele warszawa dj weselny grupa ślubna muzycy na wesele nauka tańca na wesele sala na wesele samochód do wynajęcia samochód do ślubu wedding planner wesele wesele boho wesele glamour wodzirej wodzirej na wesele ślub humanistyczny