Dj na wesele

Dj Weselny

Obsługuje muzycznie wesela w Warszawie oraz województwie mazowieckim oraz wszelkiego rodzaju imprezy rozrywkowe, imprezy firmowe i inne imprezy na których muzyka jest ważną częścią. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie wsłuchując się w potrzeby i gusta muzyczne. Zawsze proszę o wskazówki dotyczące repertuaru muzycznego. Jestem elastyczny. Gram każdą muzykę lub nie gram tej, której sobie nie życzysz. Nie wiesz co Twoi goście lubią? Spokojnie. Jestem Dj z wieloletnim doświadczeniem i bogatą biblioteką muzyczną. Na pewno znajdę piosenki, przy których będziecie się świetnie bawić. Za każdym razem na weselu dopasowuję repertuar do gustów gości. Gram utwory z lat 70, 80, 90, latino, rock and roll, polskie piosenki aż do współczesnych przebojów prezentowane przez stacje radiowe. Posiadam również lubiane przeboje disco polo. Gram również dla zwolenników aktualnej muzyki elektronicznej, prezentując dynamiczne miksy klubowych utworów w rytmach house i deep house.

Jeśli szukasz dj na imprezę w Warszawie to Dj Weselny to doskonały wybór.

https://www.youtube.com/channel/UCn1ib0KprcD4AF5S_KD_K6A/

Dj Janek Dunczyk

Oprawa muzyczna na najwyższym poziomie – 20 lata doświadczenia jako DJ oraz organizator imprez. Legenda polskiej sceny klubowej, kultowy DJ. W gorących latach przełomu wieków organizował niezapomniane imprezy w „Scenie”, „Pod Gwiazdami” (u Danuty Rinn). Jako rezydent dbał o poziom muzyczny w tak ważnym i prestiżowym wówczas miejscu jak „Piekarnia” . Dziś dj Janek Dunczyk zajmuje się całkowitą oprawą muzyczną eventów okolicznościowych. Nie tylko w Warszawie ale ale również na terenie całego kraju .
Imprezy, na których gra wypełnia utworami tanecznymi zarówno z polskiej jak i zagranicznej sceny muzycznej. Pop, Funky, Disco, Latino, Muzyka klubowa, Smooth Jazz, muzyka z lat 80, 90 oraz inne przebojowe utwory.
“W swoich setach łączę ze sobą aktualne, dominujące na top listach hity z kawałkami sprzed kilku lat, co sprawia że na parkiecie bawią się świetnie zarówno młodzi i jak i starsi goście”. Dysponuję nagłośnieniem (system POL-AUDIO) oraz wieloma efektami świetlnymi. Dzięki nim stwarzam niezapomnianą atmosferę na wszystkich imprezach które organizuje. Oprawa muzyczna wesela może być prowadzona w stylu tradycyjnym i nowoczesnym. Repertuar zawsze ustalany jest wspólnie co zapewni odpowiedni dobór muzyki.

Jeśli szukasz doskonałej oprawy muzycznej oraz djeskiej w Warszawie to Janek Dunczyk to doskonały wybór.

https://www.youtube.com/channel/UC96OYMS2Qic2bUvt_BhGmVw

Jarek Malinowski (dj Philippe)

Jestem dj-em, prezenterem, nominowanym sędzią, wykładowcą na kursach dla di-dżeji, producentem, po prostu muzycznym pasjonatem.
Zajmuję się profesjonalną organizacją i kompleksową obsługą różnego rodzaju imprez rozrywkowych.
Mam ponad piętnastoletnie doświadczenie w tej dziedzinie więc wiem że do każdego zlecenia należy podchodzić elastycznie i indywidualnie. Udaje się wtedy stworzyć oryginalną imprezę na wysokim poziomie której zapewniam niepowtarzalność.
Dzięki zaangażowaniu i wnikliwej obserwacji, w kilka chwil potrafię dostosować repertuar i stworzyć odpowiednią atmosferę zabawy nawet w zróżnicowanym gronie wiekowym.
Wesele jest najpiękniejszą imprezą w życiu. Jest to wyjątkowa noc podczas której dwoje kochających się ludzi chce zapewnić jak najlepszy nastrój dla swoich gości. Dlatego w tak ważnej chwili dbam o dobór muzyki oraz odpowiednie oświetlenie. W mojej ofercie proponuję , dj-a a także wodzireja który poprowadzi konkursy i oczepiny.

Każde obsługiwane wesele traktuje indywidualnie. Dlatego wiem, jak ważne jest stworzenie tej wyjątkowej atmosfery, a świetna muzyka jest jednym z jej fundamentów. Dlatego stawiam na elastyczność i oryginalność przy jej wyborze. Zapewniam wysokiej klasy sprzęt nagłaśniający i oświetleniowy. Dodatkowo na każdą imprezę jestem w stanie zaprosić znanych Artystów Scenicznych. Moi klienci dostają rozbudowaną ofertę którą później modyfikują sami według swoich potrzeb. Moim głównym celem jest to żeby zleceniodawca jak i wszyscy bawiący się goście byli zadowoleni. 

Jeśli szukasz dja w Warszawie z bogatym doświadczeniem, to Dj Philipe to doskonały wybór.

https://www.youtube.com/channel/UCi89qqGM4f2eG9QtEJvCMJA