Wesele na Trakcie Wesoła

Miejsce wydarzeń

„Jedzenie to nie tylko zaspokojenie głodu. To magiczne misterium. Jego forma, smak, zapach to swoista alchemia. Sztuka kulinarna to prawdziwa namiętność, a smak potraw to pożądanie”

Wesele na Trakcie Wesoła

Miejsce Wydarzeń to doskonałe miejsce na organizację imprez. Organizujemy wesela, komunie, przyjęcia rodzinne, bale, obsługujemy naszych gości uczestniczących w konferencjach i szkoleniach.

Posiadamy 3 sale: sala Chabrowa z tarasem, bezpośrednim wejściem do ogrodu; sala Szałwiowa na 1 piętrze i sala Tatarakowa z klubową atmosferą, drink barem, fontanną, kominkiem, możliwością zaaranżowania sceny i sali widowiskowej. Wszystkie sale wyposażone są w profesjonalny sprzęt nagłaśniający.

Miejsce Wydarzeń Zioła Polskie to idealny adres na konferencje, szkolenie czy spotkanie firmowe. Klimatyzowane, kompleksowo wyposażone sale konferencyjne pozwalają zorganizować konferencję do 300 osób. Nasz oferta konferencyjna charakteryzuje się świetnym stosunkiem jakości do ceny przy zachowaniu wysokiego standardu obsługi. Nasi goście chętnie zlecają nam również kameralne spotkania biznesowe. Gościliśmy między innymi Ambasador USA Pani Georgette Mosbacher, która organizowała u nas dyplomatyczne rozmowy, korzystając z nasze dyskretnej przestrzeni i racząc swoich gości wytworną kuchnią naszego Szefa Wojtka Poredy, która zadowoli najbardziej wymagających gości.

Dysponujemy zapleczem hotelowym z 11 przestronnymi i komfortowo urządzonymi pokojami. Do dyspozycji naszych gości jest 8 pokoi dwuosobowych, czteroosobowy apartament rodzinny, apartament z gabinetem oraz apartament dla nowożeńców.

Elegancki budynek w otoczeniu lasu i pięknego ogrodu o powierzchni hektara to doskonałe miejsce na duże eventy firmowe i rodzinne imprezy plenerowe. W ofercie plenerowej organizujemy śluby, grille, pikniki, ogniska, pieczemy prosiaka czy jagnię.

Miejsce Wydarzeń znajduje się tuż przy trasie wjazdowej do Warszawy, 16 km od Pałacu Kultury. Posiadamy parking dla samochodów osobowych i autobusów.

Wielki szacunek, z jakim podchodzimy do naszych Gości pozwoli zaprojektować Państwa wydarzenie indywidualnie z uwzględnieniem Państwa oczekiwań i marzeń. Nasze przywiązanie do profesjonalnych i perfekcyjnych działań gwarantuje Państwu wydarzenie na najwyższym poziomie.

Wesele na Trakcie – Hotel Catering Konferencje Eventy Pikniki Wesela
T. 602 257 433