Czym jest Grupa Ślubna

Jesteśmy grupą sprawdzonych, profesjonalnych, lojalnych podwykonawców usług ślubnych i weselnych – prawdziwych ekspertów w swojej dziedzinie. Firm i osób, bez których Wasz ślub nie może się odbyć! Dzięki nam w jednym miejscu, w jednym momencie otrzymujecie wszystkie niezbędne usługi, dzięki czemu organizacja Waszego ślubu i wesela staje się prawdziwą przyjemnością.

Kochani Narzeczeni! Okres od zaręczyn do Waszego ślubu powinien być wyjątkowym i pełnym radości czasem. Czy nie byłoby wspaniale, móc spędzić go we dwoje, bez zaprzątania sobie głowy ślubnymi formalnościami, bez konieczności przeglądania setek ofert podwykonawców i próbie znalezienia tych najlepszych? Bez prowadzenia stresujących negocjacji z właścicielami lokali weselnych i usługodawcami? Bez konieczności układania weselnego menu i weryfikowania wszystkich ustaleń w dniu uroczystości?

Od dziś z pomocą przychodzi Wam Grupa Ślubna!

Nasi sprawdzeni fotografowie, DJe, floryści, specjaliści od oświetlenia i nagłośnienia, lokale, cukiernie, auta do ślubu, firmy oferujące szeroki wachlarz weselnych atrakcji oraz profesjonalni artyści i muzycy to gwarancja udanego ślubu i wesela.

profesjonalisci branzy slubnej w Grupie Slubnej