Ślubny Serwis

Konsultant Ślubny Bydgoszcz

Ślubny Serwis to kompleksowa organizacja ikoordynacja ślubów oraz weselPar z Polski, jaki tych,mieszkających na stałe zagranicą.Nasze doświadczenie i ogromna pasja, z jaką podchodzimy do każdego wydarzenia,a także udział w licznych projektach ślubnych oraz szkoleniach pozwalają nam w pełni profesjonalnie spełniać Wasze marzenia. W naszej pracy za kluczowe stawiamy sobiedobro Pary Młodej. Ślub to przede wszystkimWasz dzień. Dzień, który zdarza się tylko raz. Podobnie jak i Wam, zależny nam na tym, by był on wyjątkowy – pełen magicznych momentów, wzruszeń, szczęścia i miłości.

www.slubnyserwis.pl

[email protected]

tel. 502 577 280

  • Wesele bez stresu

    Od zawsze powtarza się, że ślub i wesele to najpiękniejszy dzień i najważniejsze wydarzenie w życiu każdego człowieka. Przygotowując wesele liczymy, że wszystko pójdzie zgodnie z naszym planem i unikniemy niemiłych wpadek i przykrych niespodzianek. Nie jest jednaktajemnicą, że każda para młoda przeżywa ogromny stres zarówno podczas przygotowań, jak i w sam dzień ślubu.

    Czym stresują się przyszli małżonkowie? Oczywiście chcą, żeby wszystko wypadłoidealnie, tak jak to sobie wymarzyli. Organizując przyjęcie ślubne na własną rękę nie można przewidzieć wszystkiego. Po pierwsze nie mamy wpływu np. na zachowanie naszych gości. Po drugie, nie mając doświadczenia, nie jesteśmy w stanie zwrócić szczególnej uwagi i przewidziećsytuacje, które najczęściej mają miejsce na przyjęciach weselnych.Czytaj więcej…

  • Konsultant Ślubny potrzebny od zaraz

    Jak ze stosu targowych ulotek i tysięcy ofert w internecie wybrać komplet podwykonawców, którzy spełnią marzenia Młodej Pary, a przy tym nie zawiodą w dniu ślubu, z wesela stworzą wyjątkowe przyjęcie i pozwolą zachować wspomnienia na dłużej? Jak mieć pewność, że Młodzi nie zostanąnabici w butelkę, a ceny usług, jakie usłyszą podczas spotkania z potencjalnym partnerem nie będą wyssane z palca?

    Jak wspaniale przeżyć okres narzeczeństwa nie stresują się i nie zaprzątając głowy przygotowaniami i formalnościami ślubnymi? Jak cieszyć się ceremonią zaślubin nie zaprzątając sobie głowy niezliczoną masą szczegółów, które w tym wyjątkowymdniu wymagają szczególnej uwagi?Czytaj więcej…